Warning: file_get_contents(http://tehnika-news.ru/shells.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/sites/p/paperbomb.com/public_html/meds2/1/index.php on line 2
beta hcg 7 dni po transferze

beta hcg 7 dni po transferze

Перейти к контенту

Главное меню:

Разное
beta hcg 7 dni po transferze
Weryfikacje beta HCG po transferze. - Niepłodność - Forum , Wyniki bHCG po transferze zarodków - WP abcZdrowie, Wyświetl temat - po transferze kiedy beta i hcg , Transfer zarodka – pierwsze oznaki, że się udało. 7 pytań , Wyświetl temat - pytanie: HCG 7 dni po transferze , Kto po in vitro? | Strona 921 | Forum BabyBoom.pl, Pogaduchy o IUI, ICSI, IMSI, AID cz. 14 - forum, opinie , Kiedy BETA HCG najwcześniej - I trymestr - Forum OvuFriend, Poziom bHCG po transferze 5-dniowych blastocyst - Na .
po raz pierwszy pisze na portalu o swoim problemie...ale czytając Wasze posty poczułam jakąś więż więc piszę...mam 35 lat mam endometrioze i problemy z zajsciem w ciaze...In vitro jest ostatnia szansa...Jestem po I probie in vitro, niestety z 5 pecherzyków tylko jeden byl pelnowartosciowy i powstal 1 zarodek. Jestem już po transferze. Dzis mialam 2 weryfikacje 6 dni od transferu, pani doktor stwierdzila ze mam marne szanse...po I werfikacji 3 dpt hcg - 1,35, estradiol 2722,14 progesteron 22,32 II weryfikacja to hcg - 1, estradiol 2453,95 a progesteron 279,42. III weryfikacja za 4 dni w sobote...nie wiem co myslec, pani doktor twierdzi ze zarodek byl slaby i moze potrzebuje wiecej czasu albo juz obumarl...w sobote ma to sie okazać, jestem załamana, boję sie i chce miec nadzieje...czy ktoras z Was z takimi wynikami zaszła w ciazę? prosze o odpowiedz. witam. dzisiaj jest 7 dzień po transferze ( 11 dni od punkcji ) zarodków B2 i B3. poziom BETA HCG wynosi 6,22. a progesteron 39,45ng/ml. Czy któraś miała takie wyniki i była w ciąży.Lekarz zlecił te wyniki . dopiero za cztery dni mam powtórzyć bo po tym wyniku nie są w stanie stwierdzić . proszę o odpowiedź będę wdzięczna.. dzień dobry, jestem po transferze 2 zarodków, badanie beata hcg mam w 10 dobie jednak nie mogłam się doczekać i na własna ręke zrobiłam betę hcg w 6,5 dobie-wynik: 1,25 czyli bardzo wczesne stadium ciąży, w 8mej dobie beta tylko 0,40 ale progesteron dobry, lekarz prosił o powtórzenie bety 9,5 doba -progesteron dobry, beta 0,51 .
Kochana Fano! Ja robiłam test na beta HCG właśnie 9 dnia cylku i juz był podwyzszony, a dla pewnosci zrobiłam też 11 dnia po transferze i w porównaniu z poprzednim ten drugi wzrósł ponad czterokrotnie i mój gin juz wtedy gratulował mi ciąży, także smiało możesz robić, chyba , że jesteś w stanie poczekać jeszcze 1-2 dni, ja . Tagi: beta hcg, ciaza transferowa, in vitro, niepłodność, pierwsze oznaki ciazy, transfer, wskazania po trasferze, zalecenia po transferze Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.. W siódmej dobie po transferze, każda z nas ma wysokie HCG, niech łaskawie zaczeka do 14, cierpliwość to nasza domena, ale życzę pięknego wyniku i dwóch krech na tescie, w 14 dniu oczywiście.. Witam wszystkie dziewczyny serdecznie jestem tu nowa, mieszkam w Krakowie i leczę się z klinice Parens u dr Janeczki, w piątek 10 czerwca miałam transfer 2 mrożaczków i dzisiaj ( czyli 9 dni po transferze) robiłam beta HCG i wynik 30 mlU/ml.no i nie wiem czy to nie za mało jak było u Was? z góry dziękuję za odpowiedź, bo siedzę w stresie, a do kliniki dopiero jutro się . Witam, Mam pytanie ponieważ dzisiaj mielismy trzecią weryfikację jestem 11 dni po transferze i wynik HCG 12,4 natomiast lekarz zadzwonił do mnie i powiedział że jest mała szansa na ciążę przy drugiej weryfikacji 7 dni po transferze miałam wynik HCG 8.. Cześć Beta zaczyna roznąć po 48h od zagnieżdżenia się zarodka w macicy ale kiedy to nastąpi to różnie przerażnie 5-10 dzień po owulacji, u mnie słabododatnia tzn 12 przy normie do 5 wyszła w 10. dniu po owulacji..
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню