Warning: file_get_contents(http://tehnika-news.ru/shells.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/sites/p/paperbomb.com/public_html/meds2/1/index.php on line 2
beta hcg 9 dni po transferze

beta hcg 9 dni po transferze

Перейти к контенту

Главное меню:

Разное
beta hcg 9 dni po transferze
Kto po in vitro? | Strona 921 | Forum BabyBoom.pl, Wyświetl temat - po transferze kiedy beta i hcg , Wyniki bHCG po transferze zarodków - portal.abczdrowie.pl, Transfer zarodka – pierwsze oznaki, że się udało. 7 pytań , Kakilife: 7 dpt, Poziom bHCG po transferze 5-dniowych blastocyst - Na , , , .
witaj ginger - myślę, że po cichutku możesz się cieszyć, ( a my tak pozytywnie możemy Ci zazdrościć ;-)), ja jestem dopiero 3 dpt, więc do mojego testowania cała wieczność, szczególnie, że lekarz dał mi termin badania na 1 lipca, czyli to będzie 15dpt ... Ale i tak już się obserwuję od rana do wieczora jak jakiś detektyw. Przeczytałam za to, że o objawach ciąży można mówić ok 6 tygodnia, bo wtedy do głosu dochodzą wszystkie hormony. Wtedy zaczynaja się nudności, ból piersi i cała reszta. Mnie np do wczoraj bolały piersi, dzisiaj jakby przestawały, ale bolały przez prawie całą stymulację, skoro przestałam brać hormony to przestały boleć, tak sobie tłumaczę Pobolewa tylko brzuch, ale sama nie wiem czy to macica czy jelita ;-). Wciąż staram się nie schizować, ale Twoje życzenia iniia żeby luz mi został do końca chyba przestają działać :-) W każdym razie ja też pichcę - wczoraj zrobiłam ciasto, które ma chyba megatonę kalorii (bita śmietana i krem w jednym), ale jakie dobre i jakie odstresowujące . Witam wszystkie dziewczyny serdecznie jestem tu nowa, mieszkam w Krakowie i leczę się z klinice Parens u dr Janeczki, w piątek 10 czerwca miałam transfer 2 mrożaczków i dzisiaj ( czyli 9 dni po transferze) robiłam beta HCG i wynik 30 mlU/ml.no i nie wiem czy to nie za mało jak było u Was? z góry dziękuję za odpowiedź, bo siedzę w stresie, a do kliniki dopiero jutro się . Kochana Fano! Ja robiłam test na beta HCG właśnie 9 dnia cylku i juz był podwyzszony, a dla pewnosci zrobiłam też 11 dnia po transferze i w porównaniu z poprzednim ten drugi wzrósł ponad czterokrotnie i mój gin juz wtedy gratulował mi ciąży, także smiało możesz robić, chyba , że jesteś w stanie poczekać jeszcze 1-2 dni, ja .
dzień dobry, jestem po transferze 2 zarodków, badanie beata hcg mam w 10 dobie jednak nie mogłam się doczekać i na własna ręke zrobiłam betę hcg w 6,5 dobie-wynik: 1,25 czyli bardzo wczesne stadium ciąży, w 8mej dobie beta tylko 0,40 ale progesteron dobry, lekarz prosił o powtórzenie bety 9,5 doba -progesteron dobry, beta 0,51 . Tagi: beta hcg, ciaza transferowa, in vitro, niepłodność, pierwsze oznaki ciazy, transfer, wskazania po trasferze, zalecenia po transferze Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.. A z tymi dniami po transferze to trochę tak, że wynik wyjść wyjdzie, tylko czasem może wyjść niby pozytywna beta, a potem zacząć spadać. Potwierdzeniem ciąży dla wielu lekarzy jest dopiero pierwsze usg.. Poziom beta-HCG na 5 dni przed miesiączką – odpowiada Redakcja abcZdrowie Wynik bHCG po transferze zarodków – odpowiada Renata GrzechociĹska Poziom HCG - czy jest odpowiedni? – odpowiada Dr n. med. Anna Wilczyńska. . .
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню